Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Krištof

Počasie na dnes:

Zdielať na:

TOP Správa

Homeopatiká na chudnutie, tieto sú najpoužívanejšie

10. decembra 2015 06:15
Problém obezity sa stáva každodennou súčasťou našich životov a už nielen dospelí, ale aj deti trpia týmto ochorením. Okrem obezity samotnej, táto so sebou prináša ďalšie zdravotné problémy, ktoré sa začnú postupne rozvíjať.
1

Homeopatia – voľba kráľovnej

24. októbra 2016 10:26
Každý ďalší rok, ktorým britská kráľovná Alžbeta II. predĺži svoje vládnutie na britskom tróne, vyvoláva u mnohých ľudí nefalšovaný údiv nad jej obdivuhodnou kondíciou. Alžbeta II., ktorá v tomto roku oslávila svoje 90. narodeniny, vládne britskej monarchii už neuveriteľných 64 rokov. A to bez vážnych zdravotných kríz. Nepochybne k tomu prispieva aj homeopatia, po ktorej, v prípade potreby, siaha. Kráľovná je známa tým, že jej malé púzdro s prírodnými pomocníkmi v podobe homeopatík a tinktúr ju sprevádza na každej z jej početných ciest.

Homeopatia a deti

5. septembra 2016 18:00
Homeopatia je univerzálna holistická liečebná metóda. Nezáleží na tom koľko má klient rokov, dôležitý je len vnútorný stav a chuť spolupracovať. U dospelých klientova, u detí jeho rodiča. Homeopatia ako liečebná metóda využíva k uzdraveniu vlastné sily organizmu. Preto, najmä u detí, prichádza náprava veľmi rýchlo.

Pediatri doporučujú homeopatiká

19. augusta 2016 07:00
582 pediatrov zo šiestich krajín sa zapojilo do medzinárodnej štúdie, ktorá ukázala, že 99 percent z nich doporučilo svojim pacientom do 12 rokov v predchádzajúcom roku prírodné produkty a 76 percent homeopatiká.

5 nebezpečných epidémií, pri ktorých pomohla homeopatia

28. júla 2016 07:15
Začiatkom 20. storočia lekár Thomas Bradford vypracoval analýzu veľkých epidémií pod názvom Logika čísel. Zdokumentoval v nej účinnosť homeopatickej liečby a zároveň ju porovnal s účinnosťou konvenčnej liečby. Z porovnania záznamov stoviek nemocníc vyplynulo, že úmrtnosť klasicky liečených pacientov bola 2-krát až 8-krát vyššia ako u pacientov liečených homeopaticky.

Ťažko zaspávate? Skúste homeopatiká na spanie

9. decembra 2015 06:35
Nespavosť môže byť pre človeka veľmi frustrujúca, najmä z dlhodobého hľadiska. Ľudia sa veľmi často sťažujú na problémy zo zaspávaním, častým budením počas noci, tým, že si vôbec neoddýchnu.

Homeopatiká v tehotenstve môžu zastaviť nevoľnosť

21. septembra 2015 15:34
Homeopatické lieky sú bezpečné, úsporné, jednoducho sa užívajú, nemajú nežiaduce účinky a nevytvárajú závislosť na liekoch.

Homeopatiká na alergiu, tieto vám môžu pomôcť

21. septembra 2015 12:30
Prejavy alergie nie je dobré podceňovať. Všetky závažné reakcie patria do rúk lekára. Pri miernych problémoch si môžete pomôcť sami.
1
Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety