Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

Počasie na dnes:

Zdielať na:

TOP Správa

28. februára 2017 19:32
Vladivostok vyrovnal sériu s Avangardom Omsk, stav 2:2 na zápasy je aj v súboji Barys Astana - Traktor Čeľabinsk.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 261

27. februára 2017 21:31
CSKA sa potrápilo v Helsinkách, keď o tesnom víťazstve 1:0 po predĺžení rozhodlo až v 76. minúte.

Na zápasy Slovana v KHL chodilo viac ľudí ako minulú sezónu

26. februára 2017 08:03
Domáce súboje 'belasých' v základnej časti KHL videlo viac ako 270-tisíc divákov.

25. februára 2017 19:56
Torpedo Nižnij Novgorod znížilo v sérii s Dinamom Moskva na 1:2 na zápasy.

24. februára 2017 17:35
Slováci Martin Bakoš a Tomáš Marcinko v čínskom tíme opäť okúsili trpkosť prehry v play-off KHL.

Účasť Dinama Riga v nasledujúcej sezóne KHL je otázna

24. februára 2017 07:09
V hlavnom meste Lotyšska by len neradi opúšťali nadnárodnú súťaž s ruským riadením.

Petrohrad hladko zdolal Podoľsk, domáce tímy vedú

23. februára 2017 19:12
Stretnutia Lokomotiv Jaroslavľ - Dinamo Minsk a SKA Petrohrad - Viťaz Podoľsk ovládli domáce mužstvá rovnakým pomerom 7:2.

22. februára 2017 19:53
Až v 106. min sa zrodilo rozhodnutie v súboji Avangard Omsk - Admiral Vladivostok.

21. februára 2017 22:11
Hráči moskovského Dinama, ktorí po bezgólovom riadnom hracom čase aj prvom predĺžení rozhodli o svojom triumfe v 93. minúte.

Zaujímavosti z KHL: 4195 gólov a rekordér Moziakin

21. februára 2017 09:03
V sezóne 2016/2017 štartovalo v KHL 29 klubov, ktoré spolu odohrali 870 zápasov. Až 693 stretnutí, teda 79,7 percenta z celkového počtu, sa skončilo triumfom niektorého z mužstiev v riadnom hracom čase. Počas základnej časti zmenilo klub 99 hráčov, pričom útočník Ivan Jacenko sa stal prvým v histórii súťaže, ktorý hral za štyri kluby - Spartak Moskva (1 zápas), Neftechimik Nižnekamsk (2), Soči (22) a Podoľsk (13).

Začína sa boj o Gagarinov pohár, v hre sú len dvaja Slováci

21. februára 2017 06:54
Vo vyraďovacej časti budú účinkovať dvaja Slováci, útočníci Tomáš Marcinko a Martin Bakoš vo farbách čínskeho nováčika súťaže Červená hviezda Kchun-lun.