Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

Meniny má: Krištof

Počasie na dnes:

Zdielať na:

Autor: SITA, 28. februára 2017 19:32, aktualizované: 0.
Vladivostok vyrovnal sériu s Avangardom Omsk, stav 2:2 na zápasy je aj v súboji Barys Astana - Traktor Čeľabinsk.
Sergej Moziakin Jedna z hviezd Metallurgu Magnitogorsk, útočník Sergej Moziakin. Foto: facebook.com/metallurg.ru
MOSKVA 28. februára (WebNoviny.sk) - Gól Mareka Bakoša v 7. minúte úvodnej tretiny položil základ víťazstva čínskeho klubu Červená hviezda Kchun-lun v utorkovom štvrtom zápase série štvrťfinále play-off Východnej konferencie hokejovej KHL proti Metallurgu Magnitogorsk.

Kchun-lun zdolal obhajcu Gagarinovho pohára 3:1, dosiahol svoj prvý čiastkový triumf pri svojej premiére vo vyraďovacích bojoch a odvrátil najrýchlejší možný koniec série. Tá sa teraz za stavu 3:1 pre Metallurg presúva do Magnitogorska. Piate stretnutie je na programe vo štvrtok 2. marca.

Súhrn výsledkov utorkových stretnutí play-off KHL:

VÝCHODNÁ KONFERENCIA - štvrťfinále
- štvrté zápasy (hrá sa na štyri víťazstvá

Admiral Vladivostok - Avangard Omsk 3:2 po predĺžení (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0) - stav série: 2:2
Góly: 13. Kazakov, 31. Tkačov, 71. Wright - 9. a 28. Burdasov

Červená hviezda Kchun-lun - Metallurg Magnitogorsk 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) - stav série 1:3
Góly: 7. Bakoš, 20. Rau, 26. Taimi - 40. Antipin

Barys Astana - Traktor Čeľabinsk 1:2 po predĺžení (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1) - stav série: 2:2
Góly: 54. Dawes - 33. Szczechura, 65. A. Petrov

Salavat Julajev Ufa - Ak Bars Kazaň 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) - stav série: 1:3
Góly: 60. Kaprizov - 16. Tkačov, 60. Azevedo