Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Krištof

Počasie na dnes:

Zdielať na:

TOP Správa

Nové kritické vydanie Mein Kampf zaznamenáva vysoký predaj

9. januára 2017 07:38
Prvý diel Mein Kampfu bol pôvodne vydaný v roku 1925; osem rokov predtým, ako sa Hitler a národní socialisti dostali k moci.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 116

Fenomenálne Millennium pokračuje!

17. februára 2017 15:54
Séria Millennium pokračuje novou časťou. Po troch knihách Stiega Larssona, napísal pokračovanie David Lagercrantz (4.diel Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti) a dnes zverejnili agenti spisovateľa, že sa už píše 5.diel.

Agent Gabriel Allon proti teroristom

16. februára 2017 13:12
Legendárny špión a reštaurátor Gabriel Allon je späť v novom špionážnom trileri Čierna vdova. Práve sa chystá prevziať funkciu riaditeľa izraelskej tajnej služby, no v poslednej chvíli mu tom zabráni bombový útok v parížskej štvrti Marais. Bezradná francúzska vláda požiada Allona, aby odstránil strojcu útoku, prv než udrie znova. Hľadaným teroristom je muž, ktorého volajú Saladin.

Stratila všetko. Chce jediné: POMSTU

14. februára 2017 12:26
Ak sa vám páčil psychotriler Stratené dievča, alebo knihy Elizabeth Haynesovej Pomsta prílivu, či Do najtemnejšieho kúta, určite siahnite aj po novinke Mŕtve tajomstvo. Podľa Daily Mail je to úžasné čítanie, v ktorom napätie pulzuje doslova na každej stránke.

Triumfy. Neúspechy. Tajomstvo značky NIKE

7. februára 2017 14:41
Phil Knight je muž skrývajúci sa za slávnym symbolom NIKE. Tento chlapík bol odjakživa opradený tajomstvom. Konečne sa rozhodol porozprávať svoj príbeh v podobe prekvapujúcich, skromných a zábavných pamätí, ktoré sú napísané nádherne a bez cenzúry.

Diabolské hry

1. februára 2017 15:13
Diabolské hry je druhá kniha s detektívkou Kim Stonovou. Mrazivý príbeh s množstvom prekvapení, zvráteností a nebezpečných momentov. Skvelá detektívka, ktorá vám vlezie pod kožu.

Ponorte sa do Dymu

26. januára 2017 15:27
Čo keby ste svoje myšlienky nedokázali ukryť pred ostatnými? Jednoducho by boli "vidno" a každý by vedel, na čo a na koho myslíte. Či sú vaše myšlienky čisté, alebo... Vitajte vo svete Dymu. Knižná novinka plná tajomstiev a nezvyčajnej atmosféry vás pohltí ako čierny kúdoľ dymu šíriaci sa z tiel hriešnikov.

Dojímavý príbeh Psia duša

24. januára 2017 10:15
Psia duša je dojímavý príbeh, ktorý vyšiel pred pár rokmi ako Psie poslanie, no vypredal sa...a teraz vychádza opäť pod názvom Psia duša aj s filmovou obálkou. Do kín totiž prichádza rovnomenný film, ktorý vás očarí.

Krátky pád

17. januára 2017 15:39
Krátky pád je politický triler, ktorý mal hneď po vydaní mimoriadne pozitívne reakcie a kritiky. V decembri 2015 sa stal knihou mesiaca na Amazone aj na Goodreads. Ide o prvý príbeh zo série s Gibsonom Vaughnom.

Wangovci verzus svet

11. januára 2017 12:11
Wangovci si nažívali naozaj dobre. No všetko sa v okamihu zmenilo! Charles Wang sa teraz hnevá na celú Ameriku. Je to prelietavá potvora. A neznáša aj jej dejiny. Tohto arogantného, ale inak vcelku milého podnikateľa, ktorý vybudoval kozmetické impérium na báze močoviny a zarobil obrovský majetok, práve zruinovala finančná kríza. Charles už nechce nič iné, len doviesť deti do bezpečia, aby sa mohol vrátiť do Číny a pokúsiť sa získať naspäť rodinné pozemky – aj svoju hrdosť...

Prvý dojem je naozaj dôležitý!

20. decembra 2016 12:24
Koľko neskutočne komplikovaných formulárov ste už museli vyplniť? Koľko internetových stránok, ktorým ste nerozumeli, ste už navštívili? Internet je v podstate celý o prvých dojmoch a potrebe pochopiť obsah stránky na prvý pohľad.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 116
Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety