Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Krištof

Počasie na dnes:

Zdielať na:

TOP Správa

Vyberáme najvýhodnejší úver na auto

19. októbra 2015 06:24
Ojazdené a staré auto je už viac poruchové a problémové, trávi viac času v servise ako na cestách? Tento problém pozná veľa ľudí a kto už nechce investovať peniaze do opravy svojho pôvodného auta, začne sa porozhliadať po novom. Zaobstarať sa dá aj cez úver alebo pôžičku.
1 | 2 | 3 | 4 | 5

Pôžička bez starostí a úrokov? Dá sa to!

7. novembra 2016 16:55
Trápi vás prázdna peňaženka a Vianoce klopú na dvere? Pomôcť si môžete rozumnou pôžičkou, ktorá je riešením pre mnohých Slovákov. Ukazuje sa, že záujem o úvery rastie najmä v poslednom kvartáli roka. Poštová banka pre svojich klientov pripravila predvianočný darček v podobe možnosti získania 0% úroku na Vianočnej pôžičke. Od novembra totiž banka odpúšťa každý deň jednému klientovi úroky počas celej doby splácania pôžičky. Okrem tohto bonusu prináša aj ďalšie benefity.

Poznáte zásady bezpečnej pôžičky?


20. októbra 2015 11:05
Od nebankových spoločností s licenciou si už môžeme požičať rovnako bezpečne ako v banke.

Pôžička na čokoľvek - ak si potrebujete požičať bezúčelovo

19. októbra 2015 12:31
Úver na čokoľvek je bezúčelový úver, ktorý sa dá použiť ľubovoľne bez nutnosti dokladovať zo strany klienta poskytovateľovi financií to, ako peniaze z úveru budú použité alebo po čerpaní dokladovať to, ako boli použité. Ide teda o pôžičku bez dokladovania účelu použitia.

Veľký prehľad nebankových pôžičiek

19. októbra 2015 10:07
Nebanková pôžička je druhom úveru, ktorý poskytujú nebankové spoločnosti. Tie sa zaoberajú finančnými úvermi a preto, že nemajú bankovú licenciu, sa im hovorí nebankové. Výhodou týchto úverov je lepšia dostupnosť, ale nevýhodou je obvykle oveľa vyšší úrok ako pri bankovom úvere.

Vyberáme úver bez poplatku - 15 dostupných riešení

16. októbra 2015 12:54
Pôžička bez poplatkov je úver, ktorý sa poskytuje bez úvodného poplatku za vybavenie alebo iného skrytého poplatku, o ktorom vopred nevie záujemca o pôžičku. Najčastejšie sa však takýmito pôžičkami myslia úvery, kde na vybavenie nie je treba mať vopred hotovosť na zaplatenie poplatkov.

Pôžičky s ručením nehnuteľnosťou - ako si správne vybrať?

16. októbra 2015 10:39
Úvery s ručením nehnuteľnosťou sú napríklad klasické hypotekárne pôžičky, kde je ručenie nehnuteľnosťou formou zabezpečenia úveru, prípade môže ísť o spotrebný úver na nehnuteľnosť a jej rekonštrukciu. Ručenie nehnuteľnosťou sa ale využíva aj pri nebankových úveroch.

Pôžička online - ako si požičať cez internet?

16. októbra 2015 06:33
Chcete si vybaviť úver z pohodlia domova a mať možnosť rýchleho porovnania viacerých ponúk? V tom prípade sú rýchle pôžičky online pre Vás ako stvorené. Tieto rýchle pôžičky cez internet ponúkajú najmä nebankovky vo forme spotrebiteľských bezúčelových úverov.

Veľký prehľad rýchlych pôžičiek

15. októbra 2015 11:21
Rýchle pôžičky a úvery poskytujú najčastejšie nebankové spoločnosti, ktoré ich ponúkajú prevodom na bankový účet. Je viacero druhov takýchto pôžičiek, niektoré sú od 100 do 500 €, iné sú väčšie a dá sa požičať aj 1.000 alebo 2.000 € či viac a to aj do 24 hodín alebo rýchlejšie.

Úvery pre každého - prehľad pôžičiek pre všetkých žiadateľov

15. októbra 2015 11:03
Ako úvery pre každého sa označujú pôžičky, ktoré sú dostupné naozaj pre každého záujemcu, či už ide o podnikateľov, živnostníkov, bežných zamestnancov, ale napríklad aj pre nezamestnaných, mamičky na materskej dovolenke, dôchodcov alebo ľudí s iným typom príjmu.

Ako fungujú SMS pôžičky - prehľad 4 poskytovateľov

15. októbra 2015 07:45
SMS úver je druh nebankovej bezúčelovej pôžičky, ktorá je dostupná takmer každému a vybavuje sa prostredníctvom internetu a telefónu. Pôžička cez SMS má výhodu najmä v rýchlosti získania peňazí na hocičo, avšak ide o krátkodobé úvery s pomerne vysokým úrokom.
1 | 2 | 3 | 4 | 5
PARTNEROM SEKCIE JE PORTÁL:
123 Pôžičky
123Pôžičky.sk - nezávislý trh pôžičiek, úverov a hypoték
NAJČÍTANEJŠIE
Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety