Registrácia  |   Prihlásenie Podnikám.skNajky.skDámskaJazda.skByvaniejehra.skCestujsi.skZdravoteka.sk

WebNoviny

Meniny má: Krištof

Počasie na dnes:

Zdielať na:

TOP Správa

Mikuláš navštívil malých pacientov v Detskom kardiocentre

9. decembra 2014 16:19
Pri príležitosti sviatku svätého Mikuláša sa v priestoroch Detského kardiocentra (DKC) na bratislavských Kramároch opätovne stretlo veľa ľudí s veľkým srdcom a úprimným presvedčením pomôcť a spríjemniť deťom pobyt v nemocnici.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 20

Nočné pomočovanie je tretí najzávažnejší komplex našich detí

25. novembra 2014 09:00
O nočnom pomočovaní sa hovorí na verejnosti veľmi ťažko. Nechvália sa ním ani deti, ani ich rodičia. Týmto problémom trpí množstvo detí – na Slovensku je to až okolo 45 000.

Sušte si doma ovocie! Budete zdraví!

30. októbra 2014 11:47
Sušenie potravín je populárna metóda konzervovania. Keďže sa pri ňom z ovocia odparuje iba voda a všetky dobré vitamíny, stopové prvky (A, B, železo, horčík a vápnik) a antioxidanty ostávajú, je ideálnym spôsobom, ako si udržať peknú líniu bez výčitiek.

Ako získať vysnívanú postavu v pohodlí domova?

8. októbra 2014 09:55
S príchodom zimných mesiacov sa postupne dostávame nielen na koniec kalendára, ale aj k problému, ako vykonávať obľúbené outdoorové aktivity počas nepriaznivého počasia. Ak ste si počas leta obľúbili bicyklovanie, máte už len málo času na plnohodnotné vykonávanie tohto športu.

Nočnému pomočovaniu u detí viete predísť aj správnym režimom

7. októbra 2014 16:47
Príčina vzniku nočného pomočovania je opradená dávnym mýtom. Veľa rodičov si myslí, že sa objavuje iba u detí, ktoré žijú v akejkoľvek psychickej nepohode. Opak je však pravdou. Častokrát sa objaví u detí, ktoré prežívajú šťastné detstvo.

Kyselina hyalurónová vás môže zbaviť vrások, ale aj nádchy

2. októbra 2014 15:43
Práve v jesennom a zimnom období narastá v ambulanciách počet pacientov, ktorých trápi nádcha a prechladnutie a s tým spojené prejavy ako kašeľ, kýchanie, upchatý nos či výtok z nosa. Siahnutie po nosných kvapkách nemusí byť vhodným riešením.

Zdravý škôlkar je šťastný škôlkar, ako to dosiahnuť?

29. septembra 2014 13:00
Tak ako každý rok, aj túto jeseň prechádzajú mnohé rodiny zaťažkávajúcou skúškou – trojroční drobci idú prvý raz do škôlok a ich rodičia zakúsia prvé skutočné odlúčenie. Nástup do materskej školy môže byť pre všetkých zúčastnených náročný. Čo robiť, aby bolo vaše dieťa zdravým a šťastným škôlkarom?

Buďte zodpovedne tehotná, vyhýbajte sa konzumácii alkoholu

9. septembra 2014 16:20
Pijete počas tehotenstva? Vaše dieťa môže postihnúť diagnóza FAS.

Využite sezónu zeleniny a ovocia na prípravu zdravej desiaty

28. augusta 2014 09:33
Sezóna zeleniny a ovocia je v plnom prúde. Dozrel čas, dopriať si to najzdravšie čo nám príroda dopriala. Zároveň je leto i ideálna doba osviežiť svoj "repertoár" receptov na prípravu ovocia a zeleniny.

Videohry pomáhajú seniorom trpiacim Parkinsonovou chorobou

14. augusta 2014 13:42
Pre niekoho strata času, pre iného zábava. U niektorých ľudí hranie videohier dokonca prerástlo do závislosti. O čom sa však hovorí menej, je fakt, že videohry môžu aj liečiť.

Zubní lekári založili Alianciu za budúcnosť bez zubného kazu

14. júla 2014 12:35
Dňa 25. júna predstavitelia z Poľska, Českej republiky, Slovenska, Maďarska, Rumunska, Litvy, Lotyšska a Estónska podpísali vo Varšave regionálnu deklaráciu, ktorá zakladá Alianciu za budúcnosť bez zubného kazu pre oblasť strednej a východnej Európy.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ... 20
Anketa
Opäť sa začalo hovoriť o Mečiarových amnestiách, mali by ich podľa vás zrušiť?
Určite áno, aby sa vyšetril aj únos M. Kováča ml.
Netreba ich zrušiť, bolo to správne Mečiarovo rozhodnutie
Aj keby ich zrušili, pochybujem, že sa verejnosť dozvie pravdu a všetko sa dôkladne vyšetrí
Je mi to jedno, bolo to už dávno
Ďalšie ankety